Sapphire Seyir Terası

360

360˚ İstanbul

7 TEPE, 2 KITA, 1 TERAS...

Alışılmışın Çok Üzerinde

Bir İstanbul Manzarası

Kız Kulesi, Ayasofya, Bozdoğan Kemeri ve İstanbul’un diğer sayısız güzellikleri…

 

Sapphire Seyir Terası; 7 tepeli İstanbul’un dört bir yanında yükselen tarihi ve turistik abidelerin, iki kıtaya yayılmış üç imparatorluğun medeniyet izlerinin bir arada ve 236 metre yükseklikten izlenebildiği tek noktadır. İstanbul’un en güzel gün batımları, dört mevsimin en güzel manzaraları büyüleyici bir atmosfer ile Sapphire Seyir Terası’nda!

Sapphire Seyir Terası, 2011 yılında yerli ve yabancı turistlerin kullanımına açılmıştır. 236m yüksekliğindeki binanın 54. Katında 360 derece İstanbul Manzarası ile misafirler Türkiye’nin en yüksek katından İstanbul’u izlerlerken 4 boyutlu İstanbul Helikopter simülasyonunu kullanmakta ve alan içerisinde bulunan Vista Cafe Restaurant’ta yiyecek ve içecek konforuna erişmektedir.

Seyir Terası hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı kalmamaktadır. 55. Katta yer alan Sapphire 55. Kat Event Salonu’nda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin iş & lansman toplantıları ve  özel yemekli organizasyonlarınız kaliteli hizmet ve farklı lezzet seçenekleriyle gerçekleştirilmektedir. “Yüksek markalar yükseklerde çalışır” sloganımızla gala salonumuz şirketlerin kullanımına sunulmaktadır.

DavetSalonu

Skyride 4D İstanbul simülasyonu, Seyir Terası’ndan görülenlere yaklaşma ve onları hissetme şansı tanıyor. Seyir Terası’ndan hareket eden helikopter, Sapphire Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini; Boğaz’ın parıltısının, Kız Kulesi’nin efsununun, Ayasofya’nın ihtişamının, Topkapı Sarayı’nın gizeminin, Yerebatan Sarnıcı’ndaki ateş danslarının ve huşu içinde semazenlerin yer aldığı büyüleyici bir yolculuğa sürüklüyor.

4 BOYUTLU SANAL TUR İLE

İSTANBUL’UN GÜZELLİKLERİNİ

YENİDEN KEŞFEDECEKSİNİZ!

4D İSTANBUL

SİMÜLASYONU

55 Kat Yükseklikte

5 Yıldızlı Etkinlikler

Sapphire Alışveriş Merkezi’nin 55. katında bulunan 340 m2 genişliğindeki davet alanında gerçekleştirilen tüm etkinlikler, konsepti ne olursa olsun, eksiksiz hizmet ve eşsiz bir zarafet buluyor, davetlerin kalitesi en yükseklere çıkıyor.

İş & Lansman Toplantıları: Türkiye’nin en yüksek seviyedeki organizasyonlarının tek adresi Sapphire 55. Kat Event Salonu, verimli ve kaliteli toplantılar için gerekli tüm detaylara sahip.

Yemekli Davetler: Lezzetin ve keyfin doruklarındaki davetler, 236 metre yükseklikte konuklarını bekliyor. Kaliteli servisi ve farklı lezzet seçenekleriyle İstanbul’da prestiji en yüksek davetler Sapphire 55. Kat Event Salonu’nda düzenleniyor.

Turistik Organizasyonlar: İstanbul’un tüm güzellikleri, Avrupa’nın en yüksek terasında yabancı konuklar için bir arada! Kız Kulesi, Adalar, Sultanahmet, Tarihi Yarımada… Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetler ile unutulmaz İstanbul anıları Sapphire 55. Kat Event Salonu’nda.

Basın Toplantıları • Lansmanlar • Şirket Yemekleri • İmza Günleri • Fotoğraf ve Klip Çekimleri • Sergiler • Müzayedeler

DavetSalonu

Lezzet Standartı Yüksek Olanlara...

PRESTİJLİ

236 metredeki inanılmaz İstanbul manzarasını, zengin ve leziz menü seçenekleriyle buluşturan Sapphire Cafe Vista; prestijli iş yemekleri, keyifli buluşmalar ve öğlen yemekleri için ideal adres.

KEYİFLİ

Sapphire Alışveriş Merkezi ve Seyir Terası ziyaretlerinde, keyifli bir mola imkânı sunan Cafe Vista, hem İstanbullular hem de tüm dünyadan yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

İDDİALI

Nefis kokulu sıcak kahveleri, harika tatlıları ve et yemeklerindeki iddialı lezzetleriyle Cafe Vista; İstanbul’un tarifsiz güzelliği eşliğinde yenilecek unutulmaz yemekler vadediyor.

Ayrıca Showtimepictures, profesyonel fotoğrafçı kadrosu ile Seyir Terası’nda organize edeceğiniz evlilik teklifi, nişan, düğün, doğum günü gibi organizasyonlarınızda yanınızda yer alarak, Jimmy jip, robot camera ve dijital camera çekim hizmetleri sunmaktadır. Çekimler sonrası kaliteli montaj hizmeti ve birbirinden şık hazırladığı albümler ile özel günlerinizin mutluluğu en yüksek seviyelere taşınacaktır.

Seyir Terası girişinde yer alan Showtimepictures’da, greensecreen ve kostümlü fotoğraf çekimleri ile, 236 metre yükseklikteki Sapphire Seyir Terası 360° İstanbul manzarası deneyiminizi hikayeleştirerek sizi şaşırtıp gülümsetecek fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

Keyifli bir mola için...

Rezervasyon

02122688080pbx/174

Menüyü inceleyin...

Fotoğraf

FOTOĞRAF KÖŞESİ

HEDİYELİK EŞYA

Sapphire Seyir Terası’nda geçirdiğiniz keyifli günün hatırası olarak edinebileceğiniz birbirinden güzel ve şık hediyeleri Seyir Terası Hediye Köşemizden temin edebilirsiniz. İstanbul ile özdeşleşmiş figürlerin yer aldığı aksesuarları, İstanbul’un büyülü güzelliğini resmeden tabloları ve el sanatlarını, İstanbul’un nadide güzelliklerini yansıtan özel hediyelik eşyaları Hediye Köşemizde bir arada bulabilirsiniz.

Hediye Köşemiz, Seyir Terası gezinizde zaman geçireceğiniz en keyifli mola duraklarından biri olarak sizleri bekliyor!

Ziyaret sonrası sevdiklerinizin zevklerine hitap eden ve onları mutlu edecek bir hediyeyi yüzlerce alternatif içinden satın alıp onları sevindirebilirsiniz.

+90 212 268 80 80

bilgi@istanbulsapphire.com

SapphireAVYM SapphireAVYM